Голова Синодального військового відділу звершив паломництво по святиням Європи

З 8 по 15 вересня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, голова Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України  разом із групою паломників, у рамках робочої поїздки, побував у Італії та Швейцарії. Паломники відвідали храми й монастирі та вклонилися їх святиням.

8 вересня  у храмі святителя Амвросія Медіоланського у Мілані було звершено Божественну літургію. Цього дня архіпастир взяв участь XII Міжнародній конференції “Амвросіївські читання”, де виступив з доповіддю на тему: “Відродження досвіду служіння приходських общин Древньої християнської Церкви у сучасному церковному житті: реалії і можливості”.

10 вересня у базилиці святого Петра у місті Павія, де зберігаються мощі блаженного Августина митрополит Августин очолив Божественну літургію. Йому співслужили архімандрит Августин (Морозов), з Італії, священик, доктор богослов’я Августин (Соколовський) зі Швейцарії та ігумен Августин (Заярний) зі Псково-Печерського монастиря з Росії, а також настоятель парафії святителя Августина у Мілані архімандрит Амвросій, архімандрит Філарет із Києва та диякон Сергій з Мілану. 

Ще одну Літургію владика Августин відправив 15 вересня у Хрестовоздвиженському кафедральному соборі у місті Женеві.

Під час паломництва були відвідані монастир святого Галла у місті Санкт-Галлен;

швейцарський монастир святого Маврикія, заснований у VI сторіччі, який живе за статутом святого Августина; теологічний факультет університету міста Фрібург, де зберігаються роботи святого Августина, близько 100 томів.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha