ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПІКЛУВАЛЬНОЇ РАДИ ПРИ СИНОДАЛЬНОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ВІДДІЛІ УПЦ

16 жовтня 2012 року, на території 195 центральної бази Державної спеціальної транспортної служби України (м. Київ, вул. Магнітогорська, 5), під головуванням керівника  Синодального військового відділу УПЦ архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина, відбулося чергове засідання Піклувальної ради при Синодальному відділі УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

В роботі взяли участь: члени Ради – народний депутат України Болдирєв Ю.О., генерал-лейтенанти Мальков М.І., Савченко О.А., полковники Скоков С.І., Печенізький В.П.,Валігурський Ю.О., капітан І рангу Кулакевич В.С., а також запрошені гості – перший заступник начальника Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи ЗСУ генерал-майор Чубенко І.М., заступник командувача внутрішніх військ МВСУ генерал-майор Молдавчук В.С., тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління по роботі з персоналом Держприкордонслужби України полковник Примаченко О.М., гетьман МГО «Козацтво Запорозьке» маршал козацтва Дмитро Сагайдак, голова Всеукраїнського військово-християнського братства полковник Лисенко С.П., заступник голови Синодального військового відділу протоієрей Віталій Приходько, настоятель  храму Миколи Святоші на території 195 центральної бази Держспецтрансслужби протоієрей Павло Барщик.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

  1. Про організацію проведення   Всеукраїнського Хресного ходу з іконою святого рівноапостольного князя Володимира з відвіданням  військових частин Збройних Сил України;
  2. Про досвід роботи Адміністрації Держспецтрансслужби України з організації забезпечення конституційних прав віруючих військовослужбовців на свободу совісті та релігійні переконання;
  3. Організаційні питання:

В ході роботи учасники  засідання  відвідали клуб частини, де переглянули фільм про діяльність Державної спеціальної транспортної служби, в тому числі і про  роботу з віруючими військовослужбовцями, відвідали храм на честь Миколи Святоші, в нижньому храмі, якого і відбулося пленарне засідання.

Підводячи підсумки засідання Піклувальної ради, архієпископ Августин подякував усім учасникам за плідну роботу, особливі слова подяки владика адресував голові Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенанту Малькову Миколі Івановичу за гостинність та за надану можливість ознайомитися з досвідом роботи по забезпеченню конституційних прав віруючих військовослужбовців на свободу совісті та релігійні переконання.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha