Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у церемонії зустрічі звільнених військових у Харкові

Ввечері 27 грудня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у церемонії зустрічі українських військовослужбовців, звільнених з полону, яка пройшла в Харківському аеропорту. Разом з 73 військовими прибув Президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У своєму слові Предстоятель УПЦ подякував усім причетним до справи визволення військових і привітав звільнених воїнів.

«Сьогодні ми вітаємо наших звільнених полонених, які перед нами. Ми бачимо їх лиця і ми щасливі, що Бог сподобив нас бути свідками цієї великої і красивої події. Я хотів би в цей день подякувати Богові за те, що Він дав силу, мудрість, розум тим людям, які мали добру волю працювати, щоб звільнити військовополонених, щоб дати їм свободу. Я хочу подякувати пану Президенту Петру Олексійовичу за те, що він дав не тільки зелене світло для цієї доброї справи. Він брав саму безпосередню участь у цьому і тримав це на своєму особистому контролі. Я хочу сказати, що наша Церква — це релігійна громада, яка приймала безпосередню участь у перемовинах з питання звільнення заручників. Я звертався багато разів до Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила і просив, щоб він робив все можливе, щоб ті наші брати і сестри, які знаходяться в полоні, повернулися на рідну землю. І було багато зроблено. На останній зустрічі, яка була проведена Патріархом три дні тому, рано вранці 25 грудня, було поставлено крапку і цей процес почав ратифікуватися.

Я хочу подякувати всім, хто був причетний до цієї доброї справи. Хочу поздоровити вас, дорогі брати, з поверненням вас на рідну землю, на свою Батьківщину й побажати, щоб тепло, яке ви зустрінете у своїх рідних, друзів, знайомих, щоб воно було не єдиним у вашому житті, щоб Бог допомагав вам», — сказав Його Блаженство.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha