Благочинний Деснянського благочиння м.Києва виступив з лекцією перед особовими складом поліції району

9 лютого 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак провів лекцію «Цінність людського життя» з особовим складом Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві (вул. Драйзера, 9б).

Отець Димитрій зауважив на необхідності єднання людей, як єдиної родини, у Заповідях Божих через все людське життя, оскільки це є задумом Отця Небесного – щоб рід людський був єдиним в мирі, любові, та добрих справах і тоді кожна людина отримує вічне блаженство з Богом і радість ніколи не згасає.

Як приклад переживання подібного морального стану священик згадав одного з засновників сучасної теоретичної фізики Альберта Ейнштейна, який під час важкої смертельної хвороби писав: “Я настільки відчуваю зв’язок з іншими людьми, що мені все одно, де кінчається моє життя” звідси і сенс життя, і важливість головних заповідей Нового Заповіту: люби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею своєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга однакова з нею: люби свого ближнього, як самого себе. На цих двох заповідях увесь закон і пророки (Мф. 22: 37-40).

На завершення отець Димитрій подякував начальнику Деснянського УП Олександру Косовському та особовому складу поліції за допомогу під час Різдвяних святкувань, а також побажав сил та натхнення в подальшій службі на користь народу. За традицією, отець благочинний окропив всіх присутніх святою водою та подарував ікони.

Джерело

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha