Біла Церква. Зустріч архієпископа Августина з ветеранами дальньої авіації

SONY DSC13 листопада Білоцерківську єпархію відвідала делегація військових з Російської Федерації у складі: завідувача сектору Військово-повітряних сил Синодального відділу Руської Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами і правоохоронними установами Росії протоієрея Константина Татаринцева, Командувача дальньої авіації ВПС ЗС РФ у 1997-2003 рр. генерал-лейтенанта Михаїла Опаріна та інших московських гостей. На зустріч прибули також ветерани дальньої авіації, які представляють військових авіаторів колишніх семи гарнізонів дальньої авіації в Україні: Полтави, Ніжина і Прилук (Чернігівська обл.), Озерне (Житомирська обл.), Стрия (Львівська обл.), Узина (Київська обл.) та Білої Церкви, – на яких до початку 90-х років базувалися літаки: ТУ-16, ТУ-22, ТУ-22м3, ТУ-95, ТУ-160, ІЛ-78.

Зустріч розпочалася молитвою у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві, яку очолив архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин. Потім у приміщенні архієрейської резиденції відбулися установчі збори громадської організації «Український союз ветеранів дальньої авіації», на яких було обрано керівний склад організації, а також прийнято рішення про її вступ до міжнародної спільноти ветеранів дальньої авіації.

 Прес-служба Білоцерківської єпархії

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC DSC02553 DSC02554 DSC02556

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha