Архієпископ Августин взяв участь вшануванні пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни

22 червня в Україні відзначається День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни, адже саме цього дня 1941 року розпочалася Велика Вітчизна війна, найкривавіша війна ХХ сторіччя.

У зв’язку з цим, голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври у співслужінні свого заступника архімандрита Луки (Винарчука) та голови Синодального відділу УПЦ по опіці пенітенціарної служби протоієрея Віктора Яценка звершив панахиду за спочилих захисників Вітчизни, а також виголосив многолітня ветеранам Великої Вітчизною війни.

Потім відбулася хресна хода від Києво-Печерської Лаври до Монументу невідомому солдату, що на Площі Слави, у якій взяли участь: представники Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, ветерани, курсанти та військовослужбовці Київського гарнізону.

Там архієпископ Августин відправив заупокійну літію за загиблими під час війни та виступив зі словом.

Далі до присутніх звернулися: Перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України адмірал Ігор Кабаненко, ветерани та члени Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони.

Учасники заходу поклали живі квіти до Монумента невідомому солдату та виставили свічки у спеціальний каркас, виконаний у формі напису: «1941-1945».

Того ж вечора на Площі Слави лунали військово-патріотичні композиції у виконанні духових військових оркестрів Міністерства оборони України.

Слід зазначити, що хресна хода військових до Монументу невідомому солдату у День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни відбулася вперше і відтепер буде щорічною.

Прес-служба Синодального військового відділу IMG_9285 IMG_9292 IMG_9332 IMG_9336 IMG_9341 IMG_9346 IMG_9357 IMG_9360 IMG_9374 IMG_9379 IMG_9382 IMG_9392

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha