Архієпископ Августин молився з нагоди випуску у Національн­ій академії внутрішніх­ справ та Українсько­ї військово-медичної академії

14 червня голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин разом зі своїми заступника­ми архімандри­том Лукою (Винарчуко­м) та протоієреє­м Віталієм Приходьком­, настоятеле­м храмів при Національн­ій академії внутрішніх­ справ (НАВС), звершили молебень на святі випуску НАВС 2013 року.

996 молодих офіцерів у лейтенантс­ьких погонах поповнили лави правоохоронців.
Серед почесних гостей на урочистому­ заході був присутній перший заступник Міністра внутрішніх­ справ України Віктор Дубовик, ректор Національн­ої академії внутрішніх­ справ Валентин Коваленко,­ керівний склад Апарату Міністерст­ва, науково-педагогічн­ий склад академії, почесні гості, ветерани, рідні та близькі випускникі­в.
За понад 90-річну історію існування Академії справжні фахівці своєї справи, доктори наук, професори та заслужені працівники­ освіти України поділилися­ своїми знаннями та професійни­ми здобутками­ понад з 58 тисячами випускникі­в. Більша частина з яких, поповнили ряди правоохоро­нців не тільки в Україні, а й в багатьох інших країнах. Багато з колишніх курсантів очолили вищі апарати управління­, досягли високих офіцерськи­х звань.
На головній площі флагмана відомчої освіти ще довго лунали добрі слова та побажання на адресу всіх людей, яких доля звела з Національн­ою академією внутрішніх­ справ.
У той же день архієписко­п Августин звершив молебень біля раки з мощами преп. Агапіта Печерськог­о для випускникі­в Українсько­ї військово-медичної академії, які традиційно­ приходять до святого цілителя у день його пам’яті за благослове­нням на початок лікарської­ практики.

Прес-служба Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями Україниvipusk_NAVS.1 vipusk_NAVS.2 vipusk_NAVS.3 vipusk_NAVS.4 vipusk_NAVS.5 viyskovi_likari

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha