Анонс: вийшов черговий номер журналу «Віра і Честь»!

vira_i_chest_Oblojka_004_Новий номер журналу «Віра і Честь» розпочинається розповіддю про головну подію найближчого часу, а саме про святкування православного свята Покрови Богородиці і Дня Захисника України та приурочену до цих подій канонізацію (причислення до лику святих) останнього кошового отаману Запорізької Січі Петра Калнишевського. Цікавим буде й матеріал про роботу священників на місцях, у частинах, та передовій, в зоні АТО.

Важливими подіями останнього часу стали святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 1000-літній ювілей блаженної кончини святого князя Володимира. З військовими паломниками можна буде доторкнутись до всесвітніх Християнських святинь, а у ветеранів Афганської війни перейняти досвіт духовного становлення в складних ситуаціях. Церква не залишилась осторонь і в День Незалежності України, чому й присвячено окремий матеріал. Традиційною стане для нас й рубрика «Православний календар» де ми будемо розповідати про православні свята та найвизначніших святих.

Усі побажання, пропозиції та зауваження присилайте на електронну пошту (viraichest@meta.ua) або дзвоніть за вказаними телефонами (044) 254–31–31, (095) 443–02–58

 

З повагою, редакція журналу «Віра і Честь».

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Журнал « Вера и Честь», НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha