АНОНС. Вийшов черговий номер офіційного видання Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України – журналу «Віра і честь»

vira_i_chest_#3_oblojka_АНОНС. Напередодні свята Воскресіння Христового друком вийшов черговий номер офіційного видання Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України – журналу «Віра і честь».

Окрім Пасхального послання голови відділу до православних військовиків та привітань з святом, в номері висвітлені важливі події щодо взаємодії УПЦ і військових формувань України з початку 2016 року. Зокрема, нашим читачам пропонуються репортаж до другої річниці Національної гвардії України, інтерв’ю з доктором технічних наук, професором, начальником  Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова генерал-майором Даником Ю.Г., а також матеріали про роботу військових священиків у Державній спеціальній службі транспорту України, яка першою з військових формувань запровадила штатні посади капеланів. Традиційними у журналі є віроповчальні рубрики, православний календар та духовні,  психологічні поради щодо роботи з особами у кризових ситуаціях.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Журнал « Вера и Честь», Permalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha