АНОНС. Військовий відділ УПЦ організовує навчальний семінар за темою: “Психологічна реабілітація учасників бойових дій, членів їхніх сімей та сімей загиблих”

12-13 лютого 2019 року в м. Києві відбудеться навчальний семінар за темою: «Психологічна реабілітація учасників бойових дій, членів їх сімей та сімей загиблих», орагнізованний Синодальним відділом УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

Учасники семінару отримають сертифікати міжнародного зразка інституту психології  NDSAN (Італія).

Інформацію стосовно організаційних питань проведення семінару можна отримати у Синодальному військовому відділі за тел.: (044) 254-31-31, та у завідувача сектору пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО-ООС Синодального військового відділу протоієрея Вячеслава Яковенка  за тел.: (067) 137-03-11.

Перед початком семінару, о 7:00 12 лютого 2019 року відбудеться Божественна літургія у Свято-Вознесенському «афганському» храмі, ризниця – жовта. По закінченню  літургії та сніданку, учасники семінару об 11:00 організовано переміщаються до Покровського чоловічого монастиря (Голосіївська пустинь), де відбуватиметься семінар. Закінчення семінару та відбуття його учасників 13 лютого з 16:30.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha