Анонс. Напередодні Новорічних і Різдвяних свят з друку вийшов черговий номер офіційного видання Синодального військового відділу УПЦ – журналу «Віра і честь».

vira_i_chest_#2_oblojka_Звертаючись до читачів шеф – редактор видання митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин зазначив:

Дорогі читачі!
Цей номер нашого часопису ви отримуєте наприкінці 2015 року, напередодні Новорічних і Різдвяних свят. Із самого дитинства початок зими в багатьох із нас асоціюється з очікуванням дива, сподіванням, що рік, який настає, принесе нам нове і хороше, і обов’язково здійсняться наші добрі наміри і побажання. У нас, християн, — це, у першу чергу, період очікування свята Народження Іісуса Христа — Сина Божого, Який прийшов у світ і звершив Свій жертовний подвиг аж до смерті для спасіння у вічності тих, хто повірить у Нього, послухає Його і прийме святе Хрещення.
2015 рік був вкрай складним для держави і суспільства: незважаючи на зменшення інтенсивності боїв, продовжується війна на сході України, стають каліками і гинуть люди; поглиблюється економічна криза, наслідком якої є зубожіння більшості наших громадян. Водночас, перебіг останніх подій дає нам підстави бути оптимістами. І надію на краще вселяють, на жаль, не дії очільників державної влади, а масові прояви жертовності тисяч співвітчизників: військовослужбовців, волонтерів і звичайних людей, — які змінюють наше суспільство, своїм подвигом обнадіюючи, що ми надалі вже не будемо просто статистичним населенням, бо стаємо свідомими і відповідальними громадянами України, вірними синами і дочками своєї Батьківщини.

На порозі Нового року ми особливо сподіваємося на налагодження більш ефективної співпраці Української Православної Церкви і військових формувань України. 27 жовтня 2015 року Священний Синод УПЦ запровадив інститут військового духовенства як зустрічний крок у відповідь на рішення держави щодо залучення духовенства до пастирського служіння у військах на постійній основі. Також Священний Синод запровадив нове свято, яке стосується всіх захисників Вітчизни — Собор усіх святих воїнів. Про ці рішення читайте у номері.
На сторінках нашого видання розміщено репортаж про всенародне святкування Дня захисника України, яке вперше, згідно з Указом Президента України, відзначається 14 жовтня, в день свята Покрову Пречистої Богородиці.
У номері розповідається про святкування Дня Збройних сил України. Відомо, що не може бути кращого, успішнішого майбутнього без знання минулого і врахування його уроків, тому ми і згадуємо історію створення сучасної української армії. Редакція журналу поспілкувалася з відомим та шанованим воєначальником, який стояв біля витоків створення Збройних сил молодої незалежної держави, генерал-полковником Анатолієм Васильовичем Лопатою. Публікуємо цікаві витримки з його книги.
Читайте у журналі також репортажі про святкування 5-ї річниці церкви на честь преподобного Миколи Святоші — головного храму Державної спеціальної служби транспорту України і відзначення 80-річчя від Дня народження покійного Блаженнішого митрополита Володимира, який і освятив цей храм.
Традиційним для нашого часопису є віроповчальний матеріал. Цього разу ви дізнаєтеся про святкування 1000-річчя древньоруського чернецтва на Святій Горі Афон, а також про афонський козацький скит «Чорний Вир», який нещодавно віднайшли українські археологи. Не пропустіть повз увагу розповіді про православні свята та роботу військових священиків у регіонах.
Вітаючи усіх вас, шановні читачі, дорогі брати і сестри, з великим і світлим святом Різдва Христового, а також з Новоліттям, бажаю вам духовної радості, миру, християнської надії, всіх гараздів і спасіння!

З повагою,

† Августин,
митрополит Білоцерківський і Богуславський,
голова Синодального відділу УПЦ
із взаємодії зі Збройними силами
та іншими військовими формуваннями України,
шеф-редактор журналу «Віра і честь»

Усі побажання, пропозиції та зауваження присилайте на електронну пошту: (viraichest@meta.ua) або телефонуйте : (044) 254–31–31, (095) 443–02–58

З повагою, редакція журналу «Віра і Честь».

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Журнал « Вера и Честь»Permalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha