Привітання з Днем Збройних Сил України

Голови Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина.

Шановні військовослужбовці, працівники і ветерани Збройних Сил України! Дорогі брати і сестри!

6 грудня народ України відзначає День створення своїх Збройних Сил. Сьогодні, коли на Сході нашої держави вже котрий рік тривають бойові дії, це свято має особливе значення. В цей день ми вшановуємо всіх, хто стояв і стоїть на захисті Батьківщини: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами – ветеранів, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Від імені Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України і від себе особисто вітаю із професійним святом та висловлюю глибоку вдячність кожному військовослужбовцю: солдату і командиру, ветерану і волонтеру – за ваш героїзм, за те, що взяли на себе відповідальність за збереження миру і спокою на більшій частині нашої країни, за можливість вільно молитися і трудитися у славу Божу і на благо Батьківщини.

Подвиг аж до смерті багатьох солдатів і командирів вписав нову сторінку в літопис нашого воїнства. Прошу всіх вас, дорогі брати і сестри, нині молитовно вшанувати пам’ять полеглих за збереження територіальної цілісності нашої держави. Багато з них загинули у розквіті сил, не народили дітей – це страшна національна трагедія цілого нашого народу! Хай Всемилостивий Господь упокоїть їх душі з праведними і сподобить їх Царства Небесного!

У цей день також вітаю усіх військових капеланів: прийміть щирі побажання допомоги Божої у вашому служінні заради спасіння душ захисників Вітчизни та встановлення жаданого миру. Бажаю вам, шановні військовослужбовці, щоб заступництвом Пресвятої Богородиці Господь зберіг ваші життя на радість рідним, щоб ви повернулись додому неушкодженими і далі будували своє майбутнє в мирній Україні згідно із Заповідями Божими і гідно славили Господа і Бога нашого. Амінь.

З повагою,

+ Августин,
митрополит Білоцерківський і Богуславський,
голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями
України

6 грудня 2020 р.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha