ВІТАННЯ

голови Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина

з нагоди Дня захисника України

Дорогі ветерани! Шановні військовослужбовці! Брати і сестри!

Від імені Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України та від себе особисто щиросердно вітаю вас із Днем захисника України!

Національні військові традиції і звитяги сьогодні продовжуєте ви, шановні військовослужбовці, захищаючи Батьківщину, її міста і села, даючи нашим співгромадянам можливість трудитися і молитися під мирним небом.

Співпраця Церкви і Армії завжди була основою міцності будь-якої держави, що особливо важливо для нас, коли країна розривається у збройному протистоянні, і лише християнські чесноти: терпіння, смирення, покаяння і миротворчість – є тими факторами, які уможливлюють припинення конфлікту.

Бажаю вам усім, дорогі захисники України, доброго здоров’я, надійного родинного тилу, та успішного звершення вашого нелегкого, мужнього і відповідального служіння на благо нашої України!

Нині, у день Покрова Пресвятої Богородиці – нашої Небесної Заступниці, урочисто підносимо наші теплі молитви за Вас – земних захисників народу України і Батьківщини!

З повагою,

† АВГУСТИН,
митрополит Білоцерківський і Богуславський
Голова Синодального відділу УПЦ зі взаємодії із Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha