При Військовому відділі УПЦ створено Піклувальну Раду

18 липня, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, з метою координації роботи Української Православної Церкви, органів державної влади, інститутів громадянського суспільства та небайдужих громадян  у справі розвитку духовності, моральності, патріотизму та громадянської відповідальності у військовому середовищі, при Синодальному відділі Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України створена Піклувальна Рада.

На першому організаційному засіданні, яке відбулося в приміщенні 70-А корпусу Святої Успенської Києво-Печерської Лаври, члени Піклувальної Ради обговорили принципи, форми та методи своєї роботи та конкретну участь у сприянні реалізації  проектів відділу.

Зважаючи на  високий моральний авторитет серед військовослужбовців та співпрацю з Військовим відділом УПЦ в цій царині протягом тривалого часу до складу Піклувальної Ради увійшли: народні депутати України Васильєв Г.А., Болдирєв Ю.О., адмірал Єжель М.Б., генерал-лейтенанти Мальков М.І., Жишко Л.В., Савченко О.А., генерал-майори Степаненко В.В., Кохан В.Г., полковники Скоков С.І., Бочкарьов М.В., Алімов О.Ф. а також Філатов Ю.В., Флюнт Ю.Р., Скачко В.О., Павлюк О.П., Коцупал О.О.

По завершенню засідання Піклувальної Ради голова Адміністрації Держспецтрансслужби України генерал-лейтенант Мальков М.І. привітав голову Синодального військового відділу УПЦ архієпископа Львівського і Галицького Августина з нещодавнім ювілеєм.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha