Владика Августин мав низку зустрічей з керівниками силових структур

3 квітня 2012 року голова  Синодального відділу Української Православної Церкви зі взаємодії із Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин мав низку зустрічей з керівниками силових структур, які щонедавно були призначені на посади.

Владика привітав високопосадовців з призначенням на відповідальні посади у цей доленосний для нашої Батьківщини час, молитовно побажав, щоб Господь Бог допомагав їм сумлінно звершувати своє служіння, сповна розкрити свої таланти і реалізувати їх на благо українському народові та  нашій Державі.

Зокрема відбулися зустрічі з Міністром оборони України Саламатіним Д.А. та начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Заманою В.М. Під час зустрічей були обговорені питання духовно-пастирської опіки віруючих військовослужбовців та питання духовно-морального виховання особового складу Збройних Сил України в період їх реформування.

Під час зустрічі з Міністром внутрішніх справ України генералом внутрішньої служби України Захарченком В.Ю. йшла розмова про  стан моральності і духовності серед  правоохоронців, роль та можливості  Української Православної Церкви у його підвищенні. Також були обговорені інші питання удосконалення співпраці УПЦ та  МВС України на  сучасному етапі.

Після завершення зустрічей архієпископ Августин подарував Міністру оборони України та Міністру внутрішніх справ України художні вироби «скульптура-макет пам’ятника святого рівноапостольного князя Володимира»

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha