Хресний хід з молитвою про загиблих воїнів.

У свято Похвали Пресвятої Богородиці в храмі Всіх святих воїнів, після закінчення літургії відбувся молебень і хресний хід із Чудотворним образом Богородиці “Піщанська”. Важливість цієї події полягає в тому, що в листопаді 2014 по благословенню Блаженнішого митрополита Онуфрія саме звідси розпочалася перша духовна миротворча місія військового духовенства УПЦ в зону бойових дій на Донбасі. Тоді молебень в храмі очолив голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Високопреосвященніший Августин митрополит Білоцерківський і Богуславський. Перед безпосереднім прибуттям в зону бойових дій в Кафедральному соборі м. Ізюма архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей, соборно з духовенством єпархії, капеланамі і ветеранами-афганцями, які брали участь у місії, відслужив молебень Цариці Небесній саме перед цим Чудотворним образом. Так виникла традиція: перед початком миротворчих місій молитися до Богородиці Піщанської про мир та благословення Боже на труди.
З Божої ласки та благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Онуфрія ікона була привезена для поклоніння в храм Всіх святих воїнів.
В Хресній ході взяли участь не тільки парафіяни храму, а й ветерани-афганці, учасники АТО і члени сімей загиблих. Молитва не припинялася протягом усього ходу по парку “Перемога”. Люди молилися у поклінного хреста всім воїнам загиблим на Донбасі, біля Кургану Слави пом’янули всіх загиблих у Великій вітчизняній війні. Закінчився Хресний хід біля пам’ятника матері, що проводжає сина на війну молитвою про мир в Україні.
До вітального слова були запрошені голова Всеукраїнського об’єднання інвалідів постраждалих від мін і учасників АТО Костянтин Антощук, заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану Валерій Передрій, голова Київського міського комітету сімей загиблих в Афганістані Тетяна Ліскіна і голова Союзу ветеранів АТО Дніпровського району Георгій Кунах.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha